Veľkoobchod pre galantériu

KnitPro

 O značke KnitPro

Veľkoobchod NOEZON je jediný a výhradný distribútor svetovej značky KnitPro na Slovenskom a Českom trhu. Spoločnosť KnitPro sa zaoberá výrobou ihlíc, háčikov a doplnkov pre ručné pletenie a háčkovanie. Na európskom a medzinárodnom trhu pôsobí táto značka v 50 krajinách už viac ako 5 rokov. KnitPro vyvíja vďaka odborníkom priamo z oblasti pletenia a háčkovania celý rad rôznych modelov a typov ihlíc a háčikov. Produkty tak svojimi vlastnosťami uspokoja nie len náročných, ale aj začiatočníkov.

Štýl

Ihlice KnitPro sú dostupné v celom rade modelov- klasické rovné ihlice, ponožkové obojstranné ihlice, fixné kruhové ihlice s lankom, vymeniteľné špičky ihlíc na šrubovacie lanko, extra veľkosti ihlíc, ergonomicky tvarované a klasické okrúhle ihlice. Háčiky KnitPro taktiež ponúkajú široký výber z modelov z klasických háčikov bez rúčky, háčiky s rúčkou, obojstranné háčiky, tuniské háčiky, háčiky na šrubovacie lanko, extra veľké háčiky a tiež ergonomicky tvarované háčiky. Všetky tieto modely a tiež luxusné sady KnitPro nájdete v našej veľkoobchodnej ponuke s ihlicami a háčikami pre galantérie.

Materiál

KnitPro ihlice na pletenie a háčiky sa vyrábajú z rôznych prvotriednych materiálov ako sú vrstvené brezové drevo, japonský bambus, karbón, hliník, oceľ, galvanizovaná mosadz. Dostupné veľkosti sú v rozmedzí od 1 mm až po 35 mm. Materiály produktov majú dlhú životnosť, sú prvotriednej kvality, dokonale opracované remeselníky, aby spĺňali všetky požiadavky milovníkov pletenia.

Inovácia a kvalita

Značka KnitPro sa zaväzuje prinášať zákazníkom tie najlepšie produkty. Dôraz kladie na používanie špičkových materiálov tak, aby výrobky zodpovedali najvyšším štandardom.

KnitPro pre galantériu

Stante sa súčasťou sveta Knitpro. Veľkoobchod NOEZON Vám prináša bližšie informácie o tejto svetovej značke. V našom veľkosklade pre galantérie sa dozviete všetky potrebné informácie o ihliciach, háčikoch a pomôckach KnitPro.