Distribútor pre ihlice a háčiky KnitPro

KnitPro Royale

Drevené ihlice s kovovými špičkami

Veľkoobchod s ihlicami pre galantérie ponúka ihlice na pletenie Royale KnitPro. Drevené ihlice na pletenie prinášajú škálu jedenástich žiarivých farieb. Jednotlivé veľkosti sa farebne odlišujú. Skvelé pre rýchlu identifikáciu. Ihlice majú drevené telo a mosadzné ostré špičky. Pri práci pohodlne sedia a nechladia. Dostupné vo veľkostiach 2 mm až 12 mm. Veľkosklad s ihlicami ponúka viac ako 3000 modelov ihlíc a háčikov pre galantérie

Každej veľkosti ihlíc na pletenie bola pridelená farba a tá sa prenáša celým radom modelov pletacích ihlíc:

  • ponožkové, obojstranné ihlice s dĺžkou 15 cm a 20 cm
  • fixné kruhové ihlice s otočným káblom o 360 stupňov s konečnou dĺžkou 40 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm a 150 cm
  • krátke a klasické vymeniteľné ihlice
  • rovné ihlice 
  • praktické a luxusné sady ihlíc a pomôcok na pletenie

Jedinečná kombinácia sily a sofistikovanosti. Ľahké, pevné a flexibilné ihlice sú ideálne pre každý projekt. Majú dokonalý prepracovaný hladký povrch a ostré kovové špičky, čo umožňuje ľahké naberanie priadze. Náš veľkoobchod ponúka širokú škálu produktov od značky KnitPro pre galantérie.

Obojstranné ponožkové ihlice na štrikovanie

Ako výhradný distribútor vám prinášame ponožkové ihlice Royale KnitPro, kde v každom balení je 5 kusov ihlíc. Telo ihlice je vyrobené z brezového dreva s kovovými špičkami na oboch koncoch. Veľkosti sa farebne odlišujú a každá veľkosť je individuálne laserovo vyznačená na povrchu ihlice, preto aj pri ich zmiešaní sa jednoduchšie identifikujú. Ihlice Royale sú lakované a preto ich povrch je lesklý a hladký. Ponožkové ihlice sú vhodné nielen na pletenie ponožiek, ale na každé pletenie do kruhu. Sú ľahké, pevné a flexibilné, vhodné na dlhé hodiny pletenia s akoukoľvek priadzou. V ponuke sú dĺžky 15 cm a 20 cm, veľkosti od 2 mm do 8 mm.

Kruhové ihlice s lankom

Vo veľkosklade na kruhové ihlice s lankom ponúkame aj ihlice Royle s celkovou dĺžkou 40 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm a vo veľkostiach od 3 mm do 12 mm. Kruhové ihlice sú vyrobené z dreva v kombinácii s ostrou kovovou špičkou. Povrch ihlíc je lakovaný a ich telo má dokonalé úzky tvar a preto v ruke pohodlne sedia. Kovové špičky sú ostré, presné a preto sú vhodné aj pre pletenie tesnejších vzorov. Fixné spojenie lanka a ihlice vytvára plynulý a hladký prechod bez zachytávania priadze. Tieto jedinečné ihlice majú špeciálne lanko, ktoré je v spoji otočné o 360 stupňov, preto sa neláme. Lanká KnitPro sú pružné a odolné.

Vymeniteľné kruhové ihlice bez lanka

Vymeniteľné ihlice Royale sú v ponuke v dvoch veľkostiach:

Krátke vymeniteľné ihlice majú dĺžku 10 cm a sú vhodné pre vytvorenie konečnej dĺžky 40 cm.

Klasické vymeniteľné ihlice majú dĺžku 11,5 cm a vytvoríte z nich konečnú dĺžku od 60 cm, do 150 cm. Veľkosti ihlíc sú v ponuke od 3 do 12 mm. Farebné ihlice z dreva majú ostré kovové špičky a balenie obsahuje jeden pár ihlíc bez lanka. Lanko je potrebné dokúpiť zvlášť! Šrubovacie lanká KnitPro sú flexibilné a pevné. 

Ihlice na pletenie a štrikovanie

Drevené ihlice Royale majú lakovaný povrch, v kombinácii s ostrými kovovými špičkami sú ideálnou voľbou pri pletení hustejších vzorov. Každá veľkosť sa odlišuje farbou a je vyznačená na každej ihlici. Sú teplé na dotyk a jemné v ruke. V ponuke sú vo veľkostiach od 3 mm do 12 mm a dĺžky 25 cm, 30 cm, 35 cm, 40 cm.

Sady ihlíc Royale

Sady značky KnitPro Royale ponúkajú luxusné sady ihlíc pre náročných, ale aj praktické sady pre začiatočníkov. Ihlice a pletacie pomôcky sú uložené v ochrannom puzdre. V ponuke je na výber niekoľko druhov sád či už s rovnými, vymeniteľnými alebo obojstrannými ihlicami. Sú vhodné ako darček a určite potešia všetkých milovníkov pletenia.