Distribútor KnitPro ihlice a háčiky pre galantérie

KnitPro Trendz

Akrylové ihlice a háčiky na pletenie

Sme najväčší dodávateľ ihlíc  KnitPro na Slovensku, ktorý vám prináša novinky priamo do vašej galantérie. Ihlice Trendz sú vyrobené z vysoko kvalitného akrylového materiálu, v žiarivých farbách. Pri ich výrobe nevznikajú vo vnútri ihlice bubliny, preto je telo ihlice pevné a odolné. Každá veľkosť ihlíc a háčikov má v celom rade modelov Trendz svoju charakteristickú farbu. Tieto ihlice sú ideálnou voľbou pre začiatočníkov, ponúkajú skvelý pomer ceny a kvality. Dostupné sú vo veľkostiach 3,5 mm až 12 mm.

 Náš sklad s ihlicami a háčikmi sa neustále rozširuje a má už viac ako 3000 modelov ihlíc, háčikov a pomôcok na pletenie, ktoré je možné objednať už od jedného kusa. U nás nájdete ihlice a háčiky pre galantériu za bezkonkurenčné veľkoobchodné ceny. 

Značka KnitPro Trendz ponúka niekoľko modelov ihlíc a háčikov na pletenie: 

  • obojstranné ihlice 15 cm, 20 cm
  • kruhové ihlice s lankom a fixnou dĺžkou 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm
  • vymeniteľné ihlice s voliteľnou dĺžkou lanka
  • rovné ihlice 25 cm, 30 cm, 35 cm
  • akrylový háčik
  • obojstranný háčik
  • háčik s voliteľnou dĺžkou lanka
  • tuniský háčik
  • sady ihlíc na pletenie

Akrylové ihlice pre kĺzavé priadze sú mierne drsné  na povrchu. Ich žiarivé farby pomôžu pri rýchlej identifikácii. Sme veľkosklad s ihlicami pre galantérie, ktorý ponúka trendy ale aj klasiku  v pletení.

Obojstranné akrylové ihlice

Trendz ponožkové ihlice na pletenie sú vyrobené z akrylového materiálu. V tele ihlíc sa pri výrobe nevytvárajú bubliny s prázdnym miestom, čo zaručí ich pevnosť a odolnosť. Balenie ponúka 5 kusov ihlíc tej istej veľkosti.  Modely ihlíc Trendz sú vhodné na ľahkú manipuláciu  s kĺzavými priadzami, sú príjemné na dotyk, ich povrch je matný ale hladký.   Kvôli svojej ľahkosti, našli obľubu hlavne u začiatočníkov. Sú vhodné na pletenie do kruhu a dostupné sú vo veľkostiach 3,5 mm až 12 mm s dĺžkou 15 cm a 20 cm.

Kruhové ihlice s lankom

Akrylové kruhové ihlice sú pevne  spojené s lankom. Ich ‘priľnavosť’ umožňuje ľahkú manipuláciu s hladkými priadzami. Stehy je možné rýchlo vyzdvihnúť a zvládnuť aj zložité vzory.  Veľkosti ihlíc sú farebne rozlíšené  s konečnou dĺžkou 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm a priemerom  3,5 mm až 12 mm. Ihlice s lankom sa môžu  po práci stáčať, nakoľko lanká KnitPro sú pružné a flexibilné. Sú skvelou voľbou  pre začiatočníkov. Ihlice sú ľahké a príjemné na dotyk. . Tieto modely nájdete jedine v našom veľkosklade s kruhovými ihlicami.

Vymeniteľné kruhové ihlice

Ihlice KnitPro Trendz sú vyrobené z akrylu v krásnych živých farbách. Ich dĺžka je 12 cm. Ihlice sú na výber vo veľkostiach 3 mm až 8 mm.  Veľkosti ihlíc sa farebne odlišujú a taktiež sú laserovo vyznačené  na ich povrchu. Tvar ihlíc je úzky a ich ostré  špičky zabezpečia ľahké naberanie priadze. Veľkou výhodou  týchto ihlíc je ich flexibilita, nakoľko lankom vytvoríme požadovanú dĺžku. . Prechod medzi lankom a ihlicou je  hladký, čo zabezpečí, že sa  vlna nebude zachytávať.  Lanká KnitPro majú šrubovacie spoje, sú flexibilné a pri stočení sa nelámu . Spoje je potrebné občas dotiahnuť  pomocou kľúčika. Kruhové ihlice KnitPro Trendz sú vhodné pre všetky druhy priadzí, najmä  kĺzavé. Priadza sa na ihliciach nešmýka,  a pre svoj  úzky tvar sú vhodné pri pletení  tesnejších vzorov.

Rovné akrylové ihlice na pletenie

Prinášajú krásne, pestré farby do sveta pletenia. Vďaka výnimočnému materiálu sa stali veľmi obľúbenými, najmä u začiatočníkov Ihlice Trendz sú vyrobené z pevného akrylu,  s matným povrchom  a preto sú vhodné pri  pletení  s kĺzavými priadzami. Sú ľahké a v rukách pohodlne sedia.Dostupné sú veľkosti  4 mm až 12 mm a dĺžky 25 cm, 30 cm, 35 cm.

Sady ihlíc Trendz

Trendz prináša sady vymeniteľných ihlíc pre začiatočníkov aj pokročilých. V sade nájdete najpoužívanejšie veľkosti vymeniteľných ihlíc a všetkých pomôcok potrebných k ich výmene. Ihlice a lanká sú spolu zabalené v ochrannom  puzdre .

Háčiky Trendz

Akrylové háčiky Tredz ponúkajú niekoľko druhov háčikov na háčkovanie. Najpoužívanejšie sú klasické háčiky s jemnými zárezmi  na konci a sú dostupné vo veľkostiach od 5 mm do  12 mm. Obojstranné háčiky ponúkajú veľkosti 5 mm až 12 mm. Špecifickým modelom je tuniský háčik s vymeniteľným lankom na šrubovanie a voliteľnou dĺžkou.. Poslednou skupinou sú tuniské háčiky s fixnou dĺžkou 30 cm a veľkosťami 5 mm až 12 mm. Akrylové háčiky sú ideálne na háčkovanie s kĺzavými priadzami.