KnitPro pomôcky na pletenie

Dodávateľ KnitPro pre galantérie

Pomôcky na pletenie a háčkovanie

Veľkoobchod pre galantériu prináša širokú ponuku pomôcok na pletenie a háčkovanie od svetovej značky KnitPro. Ako výhradný distribútor Knitpro prinášame trendy zo sveta pletenia priamo do Vašej galantérie. V NOEZON veľkosklade s galantériou  môžete nakupovať už od jedného kusa.

Veľkoobchod s pomôckami na pletenie ponúka:

  • označovače na pletenie
  • merače veľkosti ihlíc
  • púzdra na ihlice, háčiky a lanká
  • blokovače na pleteniny
  • praktické prívesky
  • pomocné ihlice
  • počítadlo riadkov

Vo veľkoobchodnej ponuke KnitPro nájdete všetko potrebné k pleteniu a háčkovaniu.

  • šablóny
  • navíjače a odvíjače na vlnu
  • lanká a spojky
knit pro

Bambusové ponožkové ihlice

Obojstranné ihlice  sú vyrobené z najkvalitnejšieho japonského bambusu. V balení nájdete 5 kusov. Vo veľkoobchodnej ponuke sú ihlice s dĺžkou 15 cm alebo 20 cm, dostupné vo veľkostiach 2 mm- 5 mm. Sú výnimočne ľahké, ale majú pevnosť prírodného dreva. Bambusové drevené ihlice sú vhodné na pletenie aj štrikovanie do kruhu.

Fixné kruhové ihlice s lankom

Ihlice s lankom majú fixnú nemeniteľnú dĺžku. Charakterizuje ich ľahkosť a pevnosť. Kruhové ihlice majú dokonale opracovaný hladký povrch. Majú ostré špičky, vďaka čomu bude naberanie priadze hračka. Silné a pevné ihlice, ktoré vaše ruky s ľahkou váhou nezaťažujú. Povrch je hladký a priadza sa nezachytáva. V ponuke sú vo veľkostiach od 2 mm do 10 mm s fixnou dĺžkou 40 cm, 60 cm, 80 cm a 100 cm. Vhodné pre všetky druhy priadze

Vymeniteľné kruhové ihlice Bamboo

Výhodou je pevnosť, ľahkosť a v neposlednom rade možnosť vybrať si konečnú dĺžku ihlíc. Vymeniteľné ihlice sú na šrubovanie a lanko je potrebné dokúpiť extra. Každé balenie obsahuje jeden pár vymeniteľných špičiek s pozláteným závitom na šrubovacie lanko. Hladké bambusové ihlice pri práci v ruke nechladia, sú ľahké a ideálne na dlhé hodiny pletenia.

Bambusové rovné ihlice

Bambusové ihlice vynikajú ľahkosťou a pevnosťou materiálu. Hladký povrch zaručí ľahké kĺzanie priadze. Koncovky ihlíc sú robustné v zelenej farbe. Ideálna voľba ak preferujete ihlice na pletenie z prírodných materiálov, ktoré nechladia. V ponuke vo veľkostiach od 2 mm do 10 mm s dĺžkou 25 cm, 30 cm a 33 cm.

Sady ihlíc a háčikov z bambusu

Darčekové sady ihlíc na pletenie a háčkovanie obsahujú najčastejšie používané veľkosti. Bambusové ihlice a háčiky sú dokonale zladené s úložným púzdrom v zelenej farbe. Ideálna voľba pre milovníkov pletenia s drevenými ihlicami. Dostupné sú sady rovných ihlíc, kruhových ihlíc a vymeniteľných ihlíc. Tiež sú na výber sady klasických bambusových alebo tuniských háčikov s lankom.

Bambusový háčik

Háčiky sú vyrobené z najkvalitnejšieho japonského bambusu. Väčšie veľkosti sú vhodné pre háčkovanie s hrubšími priadzami a špagátmi. Ich celková dĺžka je 15,5 cm s veľkosťami od 3 mm do 10 mm. Povrch je hladký so zarážkami na konci. 

Bambusový háčik s lankom

Bambusový háčik s lankom pre dosiahnutie požadovanej dĺžky. Pevný spoj medzi lankom a háčikom je pozlátený a plynule prechodný, hladký. Dostupné veľkosti sú 3 mm až 8 mm. Lanko je potrebné dokúpiť extra.