Distribútor KnitPro pre galantérie

KnitPro Basix Aluminium

Hliníkové ihlice na pletenie pre začiatočníkov

Sme dodávateľ pre ihlice na pletenie značky Basix Aluminium KntiPro, ktoré charakterizuje hladký odolný povrch a dokonalé ostré špičky. Vo farbe šedého eloxovaného hliníka sa vyrábajú vo veľkostiach 2 mm až 6 mm. Ideálna voľba pre začiatočníkov.

Séria ihlíc Basix Aluminium ponúka:

  • obojstranné ponožkové ihlice s dĺžkou 15 cm a 20 cm 
  • fixné kruhové ihlice s konečnou dĺžkou 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm a 150 cm
  • rovné ihlice na pletenie  s dĺžkou 25 cm, 30 cm, 35 cm a 40 cm

Všetky modely ihlíc na pletenie sú vyrobené z prvotriedneho hliníka, ktorého povrch je odolný proti korózii a je dokonale hladký a pevný. Ihlice na pletenie pre galantérie môžete objednávať už od jedného kusa.

Ponožkové ihlice

Vo veľkosklade na ponožkové ihlice ponúkame na výber ľahké a pevné hliníkové ihlice v dvoch veľkostiach 15 cm a 20 cm. V balení je 5 kusov obojstranných, ponožkových ihlíc vo veľkostiach 2 mm až 6 mm. Ihlice sú vhodné na každé pletenie do kruhu

Kruhové ihlice s lankom

Hliníkové ihlice s lankom sú dostupné vo veľkostiach 2 mm až 6 mm a konečnou dĺžkou 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm a 150 cm a sú odolné voči korózii. Pevné kruhové ihlice sú ideálnou voľbou pre začiatočníkov. Ľahký materiál ihlíc ponúka dlhé a pohodlné pletenie ako aj plynulý prechod medzi lankom a ihlicou. Lanká sú pružné a pevné, nelámu sa. V našej ponuke ihlíc pre galantérie môžete nakúpiť za najvýhodnejšie veľkoobchodné ceny.

Rovné hliníkové ihlice na pletenie

Veľkoobchod na ihlice ponúka ideálne riešenie pre začiatočníkov. Poteší vás pomer ceny a kvality. Ihice sú vyrobené z ľahkého hliníka, ktorí v rukách pri práci nechladí. Ich prednosťou je hladký povrch, ktorý umožňuje plynulé zachytenie priadze, ale v neposlednom rade aj veľkosť plastových koncoviek, ktoré udržujú očká pevne na ihliciach. Dostupné vo veľkostiach 2 mm až 6 mm a dĺžkou 25 cm, 30 cm, 35 cm a 40 cm.