Distribútor háčikov KnitPro

KnitPro Aluminium

Hliníkové háčiky na háčkovanie

Veľkoobchod pre galantérie NOEZON prináša ako jediný distribútor KnitPro produktov profesionálne háčiky na háčkovanie za výhodné veľkoobchodné ceny. V našej veľkoobchodnej ponuke nájdete háčiky na háčkovanie, ktoré sú vyrobené z prvotriedneho materiálu a tým ponúkajú dlhú životnosť.

Háčiky Aluminium sú dostupné vo variantoch:

  • hliníkový háčik s rúčkou
  • tuniský háčik 30 cm
  • háčik na háčkovanie bez rúčky

Háčiky pre galantérie ponúkame za bezkonkurenčné veľkoobchodné ceny. V našom veľkoobchode môžete nakupovať od jedného kusa. 

Háčik s rúčkou Aluminium

Hliníkový háčik s ergonomicky tvarovanou rúčkou je ideálny pre dlhé a pohodlné háčkovanie bez pocitu únavy rúk. Háčiky sú dostupné v dvoch variantoch. Ide o kombináciu čiernej rúčky as eloxovanou hlavicou zlatej alebo striebornej farby. Rúčka na háčiku je mäkká, hladká, dokonale v ruke sedí a je príjemná na dotyk. Hliníkové háčiky majú povrchovú úpravu a sú odolné proti korózii. Dostupné sú vo veľkostiach 2 mm až 12 mm. Háčiky sú ľahké a ideálne pre háčkovanie s  akoukoľvek priadzou alebo špagátom.

Tuniský háčik KnitPro Aluminium

Dokonale navrhnutý háčik pre tuniské háčkovanie, ktorého povrch je hladký s úpravou proti korózii. Je extra dlhý s finálnou dĺžkou 30 cm vo veľkostiach 2 mm až 5 mm. Koncovka na háčiku zaisťuje pevné zastavenie priadze a preto sa žiadna priadza nezošmykne. Jeho zaoblená hlavica  zabezpečí plynulé a pohodlné naberanie priadze. V našom veľkoobchode s háčikmi nájdete obľúbené nástroje na háčkovanie, ktoré sú dokonale opracované a navrhnuté odborníkmi. 

Hliníkový háčik

Výhodou je pevnosť, ľahkosť, dokonalý tvar a protikorózna povrchová úprava. Tento háčik je vyrobený z prvotriedneho hliníka. Háčik nemá plastovú rúčku, napriek tomu v ruke pohodlne sedí a nechladí. Je taktiež ideálnou voľbou pre dlhé pohodlné háčkovanie. Pre lepšiu orientáciu je jeho veľkosť vyrazená v strednej časti. Dostupné veľkosti sú od 2 mm do 5 mm. Obľúbený nezničiteľný nástroj, ideálny pre každé háčkovanie.