Distribútor Knitpro pre galantérie

Knitpro SmartStix

Ihlice a pravítko v jednom

Ako najväčší dodávateľ ihlíc KnitPro na Slovensku vám prinášame novinky priamo do vašej galantérie. Svetová značka ihlíc KnitPro prináša nadčasové spojenie ihlice a pravítka v jednom. S inovatívnym produktom pre milovníkov pletenia SmartStix budete pohodlne merať svoje projekty už počas pletenia. Ihlice sú vyrobené z vysoko kvalitného ľahkého hliníka, na ktorého povrchu je znázornené pravítko v 2 cm intervaloch, ktoré pokračuje na lankách. Dostupné veľkosti ihlíc sú od 2 mm do 12 mm.

Hliníkové ihlice na pletenie v kombinácii žiarivých farieb a s laserovo vyznačeným pravítkom na meranie projektov sú dostupné pre tieto modely ihlíc:

  • obojstranné ihlice s dĺžkou 14 cm a 20 cm
  • fixné kruhové ihlice s dĺžkou 40 cm, 60 cm, 80 cm a 100 cm
  • vymeniteľné kruhové ihlice
  • sady ihlíc a pomôcok na pletenie

Ihlice SmartStix sú ideálne pre každý projekt, sú ľahké a pevné zároveň. Ihlice a háčiky pre galantérie sú dostupné na objednávku za bezkonkurenčné ceny už od jedného kusa. Náš veľkoobchod má viac ako 3000 modelov ihlíc, háčikov a pomôcok na pletenie.

Obojstranné ihlice na pletenie do kruhu

Žiarivé ponožkové ihlice sú vyrobené z hliníka. Na ich povrchu nájdete znázornené pravítko v 2 cm odstupoch, čo umožní sledovať dĺžku vašej práce už počas pletenia. V ponuke sú ihlice s dĺžkou 14 cm a 20 cm a každá dĺžka má svoju charakteristickú farbu. Balenie obsahuje 5 kusov ponožkových ihlíc, ktoré sú vhodné na všetky typy priadze a na každé pletenie do kruhu. Na výber sú veľkosti od 2 mm do 8 mm..

Hliníkové ihlice s lankom

Originálny model kruhových ihlíc, s ktorým budete merať vaše projekty už počas pletenia. Nájdete jedine v našom veľkosklade s kruhovými ihlicami. Na povrchu ihlíc aj lanka nájdete znázornené pravítko v 2 cm odstupoch. Kruhové ihlice SmartStix sú vyrobené z prvotriedneho hliníka. Ihlice sú fixne spojené s lankom. Povrch ihlíc je lesklý a dokonale hladký aj pri prechode ihlice k lanku, priadza sa po povrchu krásne kĺže bez námahy pri pletení. Lanká sú pevné a pružné, nelámu sa a nevytvárajú sa na nich záhyby. V ponuke sú dĺžky ihlíc 40 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm a veľkosti od 2 mm do 12 mm.

Vymeniteľné kruhové ihlice na pletenie

Vo veľkoobchode s ihlicami pre galantérie ponúkame originálne modely vymeniteľných ihlíc na pletenie. Dostupné sú dve veľkosti vymeniteľných ihlíc:

Klasické ihlice majú dĺžku 12 cm bez lanka. Tieto ihlice dokážu vytvoriť požadovanú konečné dĺžku s lankom od 60 cm do 150 cm. 

Krátke vymeniteľné ihlice majú dĺžku 8 cm, sú vhodné pre vytvorenie konečnej dĺžky 40 cm. Balenie obsahuje ihlice bez lanka. Lanko Smartstix sa pripája k ihliciam šrubovaním, vzniká tak pevný plynulý prechod. Na tomto spoji sa priadza nezachytáva. Lanká SmartStix majú po celej dĺžke znázornené pravítko v intervaloch 2 cm.

SmartStix sady vymeniteľných ihlíc

NOEZON sklad s ihlicami na pletenie ponúka luxusné sady ihlíc KnitPro. Sady vymeniteľných ihlíc  obsahujú kombináciu najpoužívanejších veľkostí krátkych a klasických vymeniteľných ihlíc. V sade tiež nájdete všetky pomôcky potrebné na výmenu lanka. To všetko spolu zabalené v bielom ochrannom púzdre. Vhodné ako darček pri milovníkov pletenia, ktorý ocenia nie len kvalitu aj aj praktickú stránku.