Dodávateľ na ihlice a háčiky pre galantérie

Knitpro Karbonz

Kovové ihlice na pletenie a štrikovanie

NOEZON veľkoobchod s ihlicami prináša nadčasové modely ihlíc KnitPro. Prvotriedna kvalita, ktorá prináša inováciu a dokonalosť v jednom. Revolučná kombinácia uhlíkových vlákien a galvanickej mosadze je zárukou jedinečného zážitku z pletenia! Tieto ihlice zaručujú dlhú životnosť. Sú ľahké, pevné a veľmi odolné. Vyrábajú sa vo veľkostiach 1 mm až 8 mm. 

Karbonz ponúkajú celú sériu ihlíc na pletenie, ktoré sú dostupné v našom online veľkosklade pre galantériu:

  • ponožkové ihlice s dĺžkou 15 cm a 20 cm
  • fixné kruhové ihlice s dĺžkou 40 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm
  • vymeniteľné a krátke vymeniteľné ihlice
  • rovné ihlice s dĺžkou 25 cm a 35 cm
  • sady ihlíc

Odľahčené ihlice Karbonz sú odolné voči korózii a opotrebovaniu. Ideálna voľba pre tesnejšie vzory. Ihlice a háčiky pre galantérie sú v ponuke za výhodné veľkoobchodné ceny.

Ponožkové ihlice na pletenie a štrikovanie

Sme dodávateľom revolučného produktu obojstranných ihlíc Karbonz od značky KnitPro. Telo ihlice je kovové, vyrobené z odľahčených uhlíkových vlákien, teda je veľmi odolné voči opotrebovaniu a korózii. Lesklé špičky ihlíc sú ostré a vyrobené z galvanizovanej mosadze. Ponúkame extra tenké veľkosti od 1 mm do 6 mm a dĺžkou 15 cm a 20 cm. Upozorňujeme, že veľkosti 1 mm a 1,25 mm sa vyrábajú bez mosadzných hrotov (špičiek). Každé balenie obsahuje 5 kusov dokonale pevných obojstranných ihlíc. Naberanie priadze je presné a preto sú vynikajúcou voľbou pre drobné a husté očká. Sú vhodné na každé pletenie do kruhu.

Karbónové kruhové ihlice

Kruhové ihlice Karbonz prinášajú revolučné jedinečné spojenie najkvalitnejších materiálov, ktoré nenájdete v žiadnych iných ihliciach. Sú vyrobené z uhlíkových karbónových vlákien High-Tech a galvanizovanej mosadze. Tieto ihlice sú ľahké a veľmi silné, odolné voči korózii. Ihlice sú fixne spojené s lankom, tento prechod je úplne hladký. Pružné a flexibilné káble ležia na plocho bez zlomu alebo skrútenia – ľahko sa skladujú. Sú vhodné na pletenie tesnejších vzorov. Ostré špičky uľahčia naberanie očiek. Dostupné ihlice vo veľkoobchodnej ponuke v konečnej dĺžke 40 cm, 60 cm, 80 cm a 100 cm. Veľkosti ihlíc sú 2 mm až 6 mm.

Vymeniteľné kruhové ihlice Karbonz

Sme distribútor ihlíc na pletenie Karbonz. Ľahké a odolné karbónové ihlice sú vhodné pre pletenie a štrikovanie s každou priadzou, ich ostré špičky oceníte najme pri tesnejších vzoroch. Ihlice sú vyrobené z galvanizovanej mosadze, preto sú odolné voči korózii. Ich dĺžka je 11,5 cm a v ponuke sú veľkosti 3 mm až 8 mm. Vymeniteľné špičky ponúkajú možnosť meniť konečnú dĺžku ihlíc a to pripojením lanka. Hladké spoje umožňujú plynulý prechod priadze, ale lanko je potrebné dokúpiť zvlášť! Lanká KnitPro sú pružné, flexibilné a jednoducho sa šrubujú k ihliciam.

Krátke vymeniteľné ihlice

Špeciálne krátke vymeniteľné ihlice KnitPro Karbonz majú dĺžku od 8,5 cm do 9 cm. Navrhnuté pre vytvorenie konečnej dĺžky 40 cm. Telo ihlice je vyrobené z galvanizovanej mosadze, teda je veľmi odolné voči opotrebovaniu a korózii. Špičky ihlíc sú ostré a sú výbornou voľbou pre drobné a husté očká. Balenie obsahuje jeden pár ihlíc bez lanka, nakoľko lanko je potrebné dokúpiť zvlášť. Lanká KnitPro sú šrubovacie a po pripojení k ihlici vzniká plynule hladký prechod. Vymeniteľné ihlice sú na výber vo veľkostiach 3 – 6 mm.

Rovné ostré ihlice

Karbónové ihlice sú v ponuke vo veľkostiach 2 mm až 6 mm s dĺžkou 25 cm až 35 cm. Pevné a ľahké ihlice majú hladký povrch, ktorý v ruke nechladí. Sú odolné voči korózii. Majú dokonale ostré špičky, preto sú obľúbené pri pletení s tesnejšími vzormi. 

Darčekové sady ihlíc Karbonz

V ponuke je veľká a menšia praktická sada vymeniteľných ihlíc vďaka ktorej si vytvoríte potrebnú dĺžku ihlíc na počkanie. Sada obsahuje aj vymeniteľné šrubovacie lanka a pomôcky potrebné k výmene. A tiež sada obojstranných ponožkových ihlíc. Ihlice sú uložené v čiernom šitom púzdre. Sady ihlíc sú vhodné aj ako darček.