Distribútor KnitPro ihlíc a háčikov pre galantérie

KnitPro Basix Birch

Drevené ihlice a háčiky

Vo veľkosklade na ihlice a háčiky KnitPro zaručujeme Vašu spokojnosť. Prinášame spojenie elegancie a prírodného dreva v ihliciach Basix Birch KnitPro. Ihlice a háčiky sú vyrobené z pevného brezového dreva s dokonale hladkým a lesklým povrchom. Leštený povrch dreva pracuje bez námahy so všetkými druhmi priadze bez toho, aby spomalil rytmus pletenia. Vďaka sile dreva sa ihlice a háčiky vyrábajú aj v maxi veľkostiach, ktoré sú ideálne pre pletenie s robustnými priadzami. Sme veľkoobchodný dodávateľ ihlíc a háčikov KnitPro za najvýhodnejšie ceny.

Veľkosklad na ihlice pre galantérie ponúka varianty pre začiatočníkov aj pokročilých v pletení. Značka Basix Birch ponúka na výber modely ihlíc a háčikov na pletenie a háčkovanie:

  • obojstranné ihlice s dĺžkou 20 cm
  • fixné kruhové ihlice s celkovou dĺžkou 40 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm a 150 cm
  • vymeniteľné ihlice na šrubovanie lanko 
  • krátke vymeniteľné ihlice s flexibilnou dĺžkou
  • rovné ihlice s dĺžkou 25 cm, 30 cm, 35 cm a 40 cm
  • háčiky na háčkovanie

Všetky modely ihlíc sa vyrábajú vo veľkostiach 2 mm až 15 mm. Séria Basix Birch rastie do veľkostí Jumbo Birch s rozmermi až 35 mm. Ihlice a háčiky v našom online veľkosklade môžete nakupovať už od jedného kusa.

Obojstranné ihlice na pletenie a štrikovanie

Vo veľkoobchode s ihlicami ponúkame ponožkové ihlice na štrikovanie, nazývané tiež ako obojstranné ihlice. Sú vyrobené z brezového dreva. V balení nájdete 5 kusov ihlíc s dĺžkou 20 cm. Ihlice sú na výber vo veľkostiach 2 mm až 6 mm. Sú výnimočne ľahké, ale majú pevnosť prírodného dreva. Telo ihlice je dokonale opracované, preto sa žiadna priadza nebude zachytávať. Ponožkové ihlice sú vhodné nie len na pletenie ponožiek, ale aj pletenie do kruhu, teda vhodné aj pri pletení šálov, čiapok, rukavíc.

Fixné drevené kruhové ihlice

Kruhové ihlice značky Basix Birch od KnitPro sú vyrobené z brezového dreva. Majú fixnú dĺžku. Ihlice sú spojené s lankom a sú ideálne na pletenie so všetkými priadzami. Drevené ihlice sú ľahké, pevné a trvácne. Dostupné sú vo veľkostiach 2 mm až 15 mm a s dĺžkami 40 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm a  150 cm. Tieto ihlice sú vhodné aj na pletenie s robustnými priadzami. 

Vymeniteľné ihlice

Vymeniteľné ihlice s voliteľnou dĺžkou lanka charakterizuje ľahkosť brezy a pevnosť prírodného dreva. Kruhové vymeniteľné ihlice s lešteným povrchom sú kompatibilné s lankami Knitpro čiernej farby. Lanká je potrebné doobjednať zvlášť. Pripojíte ich šrubovaním, z času na čas je potrebnú ich dotiahnúť kľúčikom, ktorý nájdete v balení s lankom. Spojením ihlice a lanka vzniká plynulý prechod. 

Krátke vymeniteľné ihlice

Špeciálny model vymeniteľných ihlíc určený pre vytvorenie konečnej dĺžky 40 cm.  Dostupné sú vo veľkostiach ihlíc od 3 mm až 6 mm. Samotná dĺžka ihlíc je 10 cm. V balení je jeden pár vymeniteľných kruhových ihlíc na pletenie bez lanka. Lanko je potrebné doobjednať zvlášť. Lanko a ihlice spojíte šrubovaním, čím vzniká pevný spoj. 

Rovné drevené ihlice

Ľahké, ale pevné ihlice na pletenie sú vyrobené z dreva. Ihlice s lešteným povrchom zaručujú príjemnú prácu bez zachytávania a zasekávania priadze. Ideálna voľba pri pletení s hrubšími priadzami. Ak preferujete prírodný materiál, ktorý nechladí, tak ste ho práve našli! Ihlice sú na dotyk teplé a jemné v ruke a poskytujú hodiny príjemného pletenia bez únavy rúk. Dostupné sú vo veľkostiach 3 mm až 15 mm s dĺžkou 25 cm, 30 cm, 35 cm a 40 cm.

Háčiky z dreva

Vo veľkoobchodnej ponuke máme ručne vyrábané háčiky z brezového dreva. Háčiky na háčkovanie majú leštený povrch, ktorý zaisťuje ľahké kĺzanie a pracuje so všetkými druhmi materiálov. Sú tiež silné a odolné. Háčik má na konci drážky, ktoré zabránia skĺznutiu priadze. Väčšie rozmery háčikov sú ideálne pre robustnejšie priadze a špagáty. Dostupné sú vo veľkostiach 3 mm až 18 mm.