Dodávateľ kovových ihlíc pre galantériu

KnitPro Nova Metal

Ľahké mosadzné ihlice

Veľkoobchod s ihlicami KnitPro prináša rad kovových ihlíc Nova Metal. Ihlice na pletenie sú vyrobené z galvanických pokovovaných mosadzných rúr. Sú ľahké, trvácne, pohodlne sedia a v neposlednom rade sú odolné voči korózii a taktiež poskytujú maximálnu životnosť. Vďaka ostrým špičkám sú ideálne pre dosiahnutie presných vzorov. Dostupné vo veľkostiach 2 mm až 15 mm. Veľkosklad s ihlicami ponúka viac ako 3000 modelov ihlíc a háčikov pre galantérie.

Ihlice Nova Metal ponúkajú na výber všetky modely ihlíc:

  • obojstranné ihlice s dĺžkou 15 cm a 20 cm
  • Fixné kruhové ihlice s dĺžkou 25 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm a 150 cm
  • Vymeniteľné a krátke vymeniteľné ihlice
  • rovné ihlice s dĺžkou 25 cm, 30 cm, 35 cm, 40 cm

Nova Metal je veľmi obľúbený model ihlíc vďaka skvelým vlastnostiam a cenovej dostupnosti. Vo veľkoobchode pre galantérie môžte nakupovať už od jedného kusa za výhodné veľkoobchodné ceny ihlíc a háčikov.

Obojstranné mosadzné ihlice

Kovové ľahké ihlice sú vyrobené z mosadzných rúrok s povrchovou úpravou proti korózii. Povrch je leštený a hladký. Telo ihlice sa postupne zužuje do ostrej špičky, preto naberanie priadze je presné a jednoduché. Ihlice sa pri práci opotrebujú len minimálne a majú dlhú životnosť. Dostupné vo veľkostiach 2 mm až 4 mm s celkovou dĺžkou 10 cm, 15 cm a  20 cm. Balenie obsahuje 5 kusov obojstranných ihlíc na pletenie. Obojstranné ihlice sú ideálne na každé pletenie do kruhu.

Fixné kruhové ihlice

V našom veľkoobchode ponúkame ihlice KnitPro Nova Metal, ktoré sú vyrobené z galvanických mosadzných rúrok s lešteným hladkým povrchom. Sú dostupné v dĺžkach 25 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm. V ponuke sú veľkosti od 2 do 12 mm. Kovové ihlice na pletenie majú postupne zúžený tvar do ostrých špičiek, vďaka ktorým sa priadza ľahko naberá. Sú vhodné na pletenie hračiek, oblečenia pre bábiky a drobných doplnkov. Tento sortiment pevných kruhových ihlíc pokrýva menšie a kratšie veľkosti ihlíc, ktoré sa nenachádzajú v sortimente vymeniteľných výrobkov. Tieto ihlice majú rovnaké výhody ako všetky ihlice Nova. Fixné kruhové ihlice majú pružné lanká KnitPro, ktoré sa nelámu, ale po skončení práce sa môžu stáčať. Varianty ihlíc KnitPro Nova sú veľmi obľúbené vďaka výhodnej kombinácii ceny a kvality.

Vymeniteľné kruhové ihlice na pletenie

Sme distribútor pre KnitPro vymeniteľné kruhové ihlice. Kovové ihlice sú odolné voči koróziikorózii s minimálnym opotrebovaním.V ponuke sú dva varianty vymeniteľných ihlíc.

Krátke vymeniteľné ihlice s dĺžkou 10 cm pre vytvorenie celkovej dĺžky 40 cm a klasické vymeniteľné špičky ihlíc s dĺžkou 11,5 cm pre vytvorenie konečnej dĺžky podľa potreby.

Balenie obsahuje jeden pár vymeniteľných špičiek, lanko je potrebné dokúpiť zvlášť. Lanká vo fialovom prevedení sú  šrubovacie, pružné, flexibilné a kompatibilné s vymeniteľnými ihlicami KnitPro. Vymeniteľné kovové ihlice sú v ponuke vo veľkostiach 3 až 15 mm.

Rovné kovové ihlice na pletenie

Ihlice sú ideálne pri pletení a štrikovaní s každou vlnou a priadzou. Telo kovových ihlíc sa postupne zužuje do ostrých špičiek, povrch  je hladký a leštený. Veľké koncovky na ihliciach udržia priadzu na mieste. Kovové ihlice v rukách nechladia, sú ľahké a dokonale opracované. Ideálna voľba pre začiatočníkov. Dostupné vo veľkostiach 2 mm až 12 mm. Dĺžky ihlíc majú varianty 25 cm, 30 cm, 35 cm, 40 cm.

Sady ihlíc Nova Metal

Značka ihlíc Nova Metal ponúka na výber praktické sady vymeniteľných ihlíc a obojstranných ihlíc na pletenie a štrikovanie. Sady obsahujú najčastejšie používané veľkosti ihlíc s lankom a pomôcky potrebné na výmenu. V ponuke sú menšie sady pre začiatočníkov, ale aj sady s veľkými veľkosťami ihlíc a luxusné sady pre milovníkov pletenia. Výhodné sady ihlíc pre galantérie sú dostupné za bezkonkurenčne nízke ceny.