Dodávateľ ihlíc a háčikov KnitPro pre galantérie

KnitPro Symfonie Wood

Drevené ihlice a háčiky

Náš veľkoobchod s ihlicami KnitPro vám prináša najpredávanejšie modely ihlíc a háčikov na pletenie   priamo do vašej galantérie. Ihlice a háčiky na pletenie Symfonie Wood sú vyrobené z viacvrstvového  farebného brezového dreva a prinášajú  tak jedinečnú farebnú kombináciu drevených ihlíc. Mimoriadne silné a odolné drevené ihlice nepoznajú konkurenciu vo svete pletenia a ich leštený povrch  zabezpečí plynulý prechod priadze. Prírodný materiál, s ktorého sú vyrobené je príjemný na dotyk. . Modely ihlíc Symfonie poskytujú dlhé hodiny pohodlnej práce bez únavy rúk a sú ideálnou voľbou  pre milovníkov pletenia, ktorý ocenia kvalitu. Dostupné sú vo veľkostiach 2 mm až 15 mm.

Ihlice pre galantérie sú dostupné na objednávku už od jedného kusa. Náš veľkoobchod na ihlice a háčiky má už viac ako 3000 modelov ihlíc, háčikov a pomôcok na pletenie. U nás nájdete ihlice a háčiky pre galantérie za bezkonkurenčné veľkoobchodné ceny. Sme dodávateľ ihlíc pre galantérie, ktorý ponúka najnovšie trendy ale aj klasiku v pletení.

Drevené ihlice Symfonie ponúkajú všetky modely ihlíc a háčikov: 

 • ponožkové drevené ihlice s dĺžkou 15 cm a 20 cm
 • kruhové ihlice s lankom a fixnou dĺžkou 25 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm a 150 cm
 • vymeniteľné ihlice s flexibilnou dĺžkou
 • krátke vymeniteľné ihlice s flexibilnou dĺžkou
 • rovné drevené ihlice 25 cm, 30 cm, 35 cm a 40 cm
 • luxusné sady ihlíc na pletenie
 • drevený háčik na háčkovanie
 • tuniský háčik s lankom
 • sady háčikov na háčkovanie

Drevené ihlice Symfonie sú ideálnou voľbou pre začiatočníkov.

Ponožkové ihlice

Drevené ihlice KnitPro Symfonie sú charakteristické svojim jedinečným farebným vzorom, ide o unikátnu kombináciu viacerých farieb brezového dreva, s ktorého sú vyrobené. Sú vhodné nielen  na pletenie ponožiek, ale aj na každé pletenie do kruhu, napríklad  pri pletení šálov, čiapok alebo rukavíc.

Povrch ihlíc Symfonie je tepelne spracovaný a lesklý a preto sú tieto ihlice na dotyk hladké, jemné a v rukách nechladia. Ich kvalitne opracovaný povrch zaručuje, že sa pri pletení priadza nebude zachytávať. Tvar ihlíc je úzky a preto sa v rukách výborne držia. . Ihlice sú pevné a veľmi odolné. V ponuke sú v dĺžkach 10 cm, 15 cm a 20 cm a vo veľkostiach 2 mm až 8 mm.

Balenie obsahuje:

 • vo  veľkostiach od 2 mm až 3,25 mm 6 kusov ihlíc
 •  veľkosť od 3,5 mm obsahuje 5 kusov ponožkových ihlíc

 

Kruhové ihlice Symfonie s lankom

Drevené ihlice Symfonie nájdete jedine v našom veľkosklade s kruhovými ihlicami. Sú vyrobené z viacvrstvového  dreva, ktoré im dodáva pevnosť a silu. Spojenie lanka a ihlíc je fixné. Kruhové ihlice majú leštený, dokonale opracovaný povrch a telo postupne zúžené do ostrej špičky. Sú ideálne  na pletenie s akoukoľvek  priadzou a pre tých, ktorý preferujú pri pletení  prírodné materiály, ktoré v ruke nechladia. Dostupné sú vo veľkostiach 2 mm až 12 mm. Celková fixná dĺžka ihlíc a lanka je 25 cm až 150 cm. Modely ihlíc Symfonie si veľmi rýchlo obľúbite, pretože patria medzi top produkty spoločnosti KnitPro.

Vymeniteľné ihlice na pletenie

Symfonie vymeniteľné ihlice sú v ponuke v dvoch variantoch a to krátke 10 cm ihlice vhodné pre vytvorenie konečnej dĺžky s lankom 40 cm a klasické vymeniteľné ihlice, s ktorými vytvoríte dĺžku podľa potreby až 150 cm. Viacfarebné, drevené ihlice majú leštený povrch, ktorý bez námahy pracuje so všetkými typmi priadze bez spomalenia rytmu štrikovania. . Spoje medzi lankom a ihlicou sú hladké, ale tento spoj je potrebné počas pletenia doťahovať. Lanko je potrebné dokúpiť zvlášť , nakoľko nie je súčasťou balenia. Šrubovacie lanká sú pružné a flexibilné, môžu sa pri práci stáčať pretože sa nelámu. Vo veľkoobchode s ihlicami pre galantérie ponúkame originálne modely vymeniteľných ihlíc na pletenie. Vymeniteľné ihlice Symfonie sú ideálne na prácu s každou priadzou, sú ľahké, silné a majú ostré špičky. 

Rovné ihlice Symfonie

Originálne drevené ihlice s krásnym melírovaným farebným vzorom. Ide o kombináciu viacerých vrstiev brezového dreva, z ktorého sú ihlice vyrobené. Ich povrch  je leštený a dokonale opracovaný tak, aby sa žiadna priadza nezachytávala. Ihlice na pletenie majú postupne zúžený tvar, ktorý prechádza do ostrej špičky. . Na koncoch ihlíc sú veľké koncovky , ktoré držia priadzu na ihliciach. Rovné ihlice Symfonie sú vhodné pre pletenie s každou priadzou. Dostupné sú vo veľkostiach  3 mm až 12 mm a dĺžkach  25 cm, 30 cm, 35 cm a 40 cm.

Luxusné sady ihlíc a háčikov Symfonie

Dostupné sady ihlíc ponúkajú na výber sady pre začiatočníkov, ale aj skúsených milovníkov pletenia. Sady rovných, obojstranných, vymeniteľných ihlíc s lankom, ale aj háčikové sady, obsahujú všetko potrebné k pleteniu. Každá sada je balená v ochrannom puzdre.  Na výber sú veľké sady s najčastejšie používanými veľkosťami ihlíc a háčikov alebo sady, špecificky prispôsobené potrebám zákazníka.  NOEZON sklad s ihlicami na pletenie ponúka luxusné sady ihlíc KnitPro.

Drevený háčik Symfonie

Viacfarebné háčiky  Symfonie sú vyrobené z brezového dreva a ich celková   dĺžka  je 15,5 cm, v dostupných veľkostiach 3 mm až 12 mm. Povrch háčika je tepelne upravený  a leštený, preto  sa priadza na povrchu kĺže, ale nezošmýkne sa. Na konci háčika sú drážky, ktoré takisto zabraňujú skĺzaniu stehu. . Symfonie háčik je príjemný na dotyk a dobre sa drží v ruke. Je ideálny  na háčkovanie  priadzí ale aj špagátov. Veľkoobchod s háčikmi  ponúka niekoľko modelov háčikov pre galantérie. 

Obojstranný drevený háčik

Obojstranný háčik KnitPro Symfonie je vyrobený z brezového dreva a jeho   spracovanie zaručí, že povrch háčika je jemný a na dotyk príjemný. Háčik je kvalitne vypracovaný, čo zaručí jeho pevnosť, odolnosť a trvácnosť. Obojstranný háčik ponúka dve rôzne veľkosti. Celková dĺžka je 15 cm a jeho dostupné  kombinácie veľkostí sú od 3 mm do 10 mm.

Tuniský háčik s lankom

Ako distribútor KnitPro prinášame revolučný model – tuniský drevený háčik Symfonie. Je vyrobený z brezového dreva a následne tepelne opracovaný. Jeho skvelou  vlastnosťou je voliteľná dĺžka , nakoľko je možné lanko nadpojiť  a tým si ho prispôsobiť do požadovanej dĺžky. Lanko je potrebné dokúpiť zvlášť a pripojí sa šrubovaním. Doporučujeme  použiť aj spojku na lanko. Tuniský háčik je dostupný vo veľkostiach od 3 mm do  8 mm.