Dodávateľ na ihlice a háčiky KnitPro

KnitPro Cubics

Ergonomické drevené ihlice

Keďže sme jediný distribútor KnitPro na Slovensku, prinášame  Vám novinky priamo do vašej galantérie. Hranaté ihlice Cubics na pletenie s ergonomickým tvarom sú navrhnuté pre ľudí s artritídou a práve vďaka tomuto tvaru bude pletenie radosť. Drevo ihlíc je zhustené do viacerých vrstiev preto sú ihlice pevné a odolné. Majú hladký leštený povrch, priadza sa nezachytáva a krásne kĺže. Veľkosti ihlíc sa merajú diagonálne a sú dostupné vo veľkostiach 2 mm až 8 mm.

Ergonomicky tvarované ihlice Cubics sú vyrobené v modeloch:

  • obojstranné ihlice s dĺžkou 15 cm a 20 cm
  • kruhové fixné ihlice s dĺžkou 40 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm a 150 cm
  • vymeniteľné kruhové ihlice
  • rovné ihlice na pletenie s dĺžkou 25 cm a 30 cm
  • luxusné sady ergonomických ihlíc

Unikátny ergonomický tvar ihlíc zaručí dlhé hodiny pohodlného pletenia aj začiatočníkom. Skvelou vlastnosťou týchto ihlíc je, že sa vám po práci neskotúľajú zo stola 🙂

Veľkosklad na ihlice a háčiky pre galantérie ponúka možnosť objednávať už od jedného kusa.
Náš veľkoobchod na ihlice a háčiky má už viac ako 3000 modelov ihlíc, háčikov a pomôcok na pletenie. U nás nájdete ihlice a háčiky pre galantériu za bezkonkurenčné veľkoobchodné ceny.

Ergonomické ponožkové ihlice

Drevené ihlice majú hranatý ergonomický tvar a sú vyrobené z brezového dreva Symfonie Rose. Ihlice sú ľahké, silné a flexibilné. Majú hladký leštený povrch, na ktorom sa priadza plynule kĺže, sú príjemné na dotyk.. Balenie obsahuje 5 kusov obojstranných ihlíc vo veľkostiach 2 mm až 8 mm. Na výber sú dve dĺžky 15 cm a 20 cm. Ergonomicky tvarované ihlice sú vhodné pre ľudí, ktorý majú problém uchopiť pevne okrúhlu ihlicu. Taktiež  sú ideálne pre začiatočníkov. 

Kruhové ihlice s ergonomickým tvarom

Ergonomicky tvarované kruhové ihlice sú vyrobené z brezového dreva Symfonie Rose. Telo ihlice má na priereze hranatý tvar, ktorý sa smerom k špičke mení na okrúhly. Veľkosť týchto hranatých ihlíc môžete merať v klasickom meradle pre okrúhle ihlice. Tieto ihlice sú vhodné pre ľudí s artritídou, ale taktiež sú vhodné pre začiatočníkov. Ihlice sú na povrchu leštené. Fixné spojenie ihlice a lanka vytvára plynulý a pevný prechod. V ponuke sú vo veľkostiach od 3 mm do 8 mm. Ihlice s lankom vytvárajú dĺžky 40 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm a 150 cm.

Vymeniteľné kruhové ihlice bez lanka

Ergonomicky tvarované ihlice Cubics majú dĺžku 11,5 cm a vytvoríte s nimi požadovanú konečnú dĺžku s lankom až 150 cm. Vymeniteľné špičky ihlíc sú v balení bez lanka a sú kompatibilné so všetkými lankami KnitPro. Vymeniteľné ihlice sú na výber vo veľkostiach 4 mm až 8 mm. Drevené telo ihlice je leštené a teda vytvára hladký povrch, na ktorom priadza plynule kĺže. . Ihlice a lanko sa spájajú šrubovaním a preto je  potrebné počas pletenia tento spoj doťahovať.

Rovné ergonomické ihlice na pletenie

Náš veľkoobchod prináša jedinečné ergonomické ihlice pre galantérie. Ergonomický tvar týchto ihlíc je vhodný pre ľudí s artritídou a ich hranaté  tvary sú obľúbené aj u začiatočníkov. Nakoľko sú tieto ihlice vyrobené z dreva, ich povrch je leštený a príjemný na dotyk. Sú ideálne pre pletenie a  štrikovanie s každou priadzou. Hranatý tvar sa smerom k špičke mení na okrúhly. Veľkosť ihlíc sa meria diagonálne v klasickom merači na ihlice. V ponuke sú dĺžky 25 cm, 30 cm a veľkosti od 3 mm do 8 mm.

Sada vymeniteľných ihlíc Cubisc

Luxusná sada ergonomicky tvarovaných ihlíc obsahuje najčastejšie používané veľkosti vymeniteľných ihlíc a pomôcok potrebných k výmene lanka. Všetky časti sú zabalené v praktickom úložnom púzdre. NOEZON sklad s ihlicami na pletenie ponúka luxusné sady ihlíc KnitPro, ktoré sú ideálne aj ako darček.