Dodávateľ na ihlice a háčiky KnitPro

KnitPro Jumbo Birch

Extra veľké háčiky a ihlice

Veľkoobchod s ihlicami ponúka špeciálnu sériu ihlíc a háčikov, ktorá je určená pre prácu s robustnými priadzami. Ihlice a háčiky sú vyrobené z pevného, tvrdého brezového dreva, na povrchu lakované. V tejto sérii nájdete veľkosti 20 mm až 35 mm. Veľkoobchod na ihlice a háčiky KnitPro ponúka najnižšie veľkoobchodné ceny. 

Sme distribútor značky Jumbo Birch Knitpro, ktorá ponúkajú na výber niekoľko modelov ihlíc a háčikov na pletenie:

  • obojstranné ihlice s dĺžkou 20 cm
  • fixné kruhové ihlice s dĺžkou 80 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm
  • rovné ihlice s dĺžkou 25 cm, 30 cm, 35 cm a 40 cm
  • háčiky

Online veľkosklad ihlíc pre galantérie ponúka možnosť nákupu už od jedného kusa.

Obojstranné Jumbo ihlice

Balenie ponúka 5 kusov robustných ponožkových ihlíc. Ihlice sú vhodné na pletenie do kruhu. Tento model ihlíc bol špeciálne navrhnutý pre prácu s hrubými priadzami. Ihlice sú vyrobené z brezového dreva, na povrchu lakované. Priadza plynule pri práci kĺže, nezatrháva sa. Napriek svojej veľkosti počas pletenia prinášajú pocit ľahkosti. Vo veľkoobchodnej ponuke sú dostupné ihlice s dĺžkou 20 cm a hrúbkou 20 mm a 25 mm.

Extra hrubé kruhové ihlice

Jedinečné Jumbo extra hrubé ihlice uľahčia pletenie s robustnou priadzou. Silné drevené ihlice s lankom majú hadký povrch a odolné pružné lanko. Dostupné v dĺžkach 80 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm. Táto dĺžka je celková vrátane ihlíc. Na výber sú hrúbky ihlíc 20 mm, 25 mm, 30 mm a 35 mm.

Rovné ihlice Jumbo

Úžasná sila, hladký povrch a pevnosť prírodného dreva. To všetko ponúkajú extra veľké ihlice na pletenie s hrubými priadzami. Jumbo ihlice vám poskytnú pohodlie aj počas dlhého pletenia. Vďaka prírodnému materiálu sú príjemné na dotyk a v ruke pohodlne sedia. Robustné koncovky udržia hrubšiu priadzu na mieste. Dostupné v hrúbkach 20 mm a 25 mm s dĺžkou 25 cm, 30 cm, 35 cm, 40 cm. EXTRA! Jumbo ihlice sú vhodné aj ako dekorácia do interiéru alebo štúdia.

Háčik Jumbo

Veľkoobchod na háčiky ponúka tiež špeciálny drevený háčik KnitPro Jumbo, ktorý je dostupný v extra hrúbkach 20 mm, 25 mm, 30 mm a 35 mm s dĺžkou 20 cm. Je vyrobený z brezového dreva, ktoré mu dodáva pevnosť a odolnosť. Brezové drevo je čisto prírodný materiál. Povrch je lakovaný a dokonale upravený tak, že sa žiadna priadza nebude zachytávať. Háčik je určený pre práce s hrubými a tvrdými priadzami a špagátmi. Na povrchu sa priadza krásne kĺže, čo uľahčí Vaše pletenie.