Veľkoobchod pre stuhy a stužky

Stuhy a stužky

Veľkoobchodná ponuka pre stuhy a stužky

Pestrofarebné stuhy za veľkoobchodné ceny so zaručenou stálou ponukou farieb. Stuhy do galantérií sú na výber vo viac ako 500 farbách:

  • saténové stuhy
  • brokátové stuhy
  • jutové stuhy
  • látkové stuhy
  • metalické stuhy
  • ozdobné stuhy s potlačou

Sme dodávateľom pre stužky, ktoré sú ideálne na dekorovanie aj zdobenie nie len pre galantérie, ale aj pre kvetinárky. Dostupné stuhy sú v kotúčikoch s návinom 20 m až 90 m, so šírkou 3 mm až 50 mm.

stuhy
stuhy

Jednolíce saténové stuhy

Tiež nazývané atlasové stuhy. V našej veľkoobchodnej ponuke nájdete vyše 80 farieb vo variantoch:

  • jednofarebné stuhy
  • stuhy s bodkami
  • stuhy so zlatým lemom

Veľkosklad so stuhami vám ponúka širokú škálu sýtych, jemných ale aj pastelových a neónových odtieňov. Saténové stuhy sú jednolíce. Stuhy a stužky majú rôzne náviny od 30 m do 90 m so šírkou 3 mm, 6 mm, 12 mm, 25 mm, 38 mm a 50 mm. Dekoračné stuhy sú silné a majú pevnú atlasovú väzbu. Povrch je lesklý z jednej strany, z druhej matnejší. Stuhy majú polyesterové zloženie a preto budú farby dlho sýte a jasné. 

Brokátové stuhy

Lesklé, ozdobné stuhy majú drsnejší povrch. Sú obojstranné so zlatými alebo striebornými trblietkami. Stuhy sa používajú pri výrobe rôznych kreatívnych dekorácií, vytvoríte s nimi krásne mašle a rôzne ozdoby, pri skladaní držia tvar. Dostupné v našom sklade v šírkach 6 mm, 12 mm, 25 mm, 38 mm a dĺžkou 32 m.

Látkové stuhy

V našej veľkoobchodnej ponuke stúh pre galantériu máme aj textilné stuhy v rôznych farebných prevedeniach. S kockovaným vzorom sa skvelo hodia na zdobenie, viazanie a iné dekorovanie. Stuhy môžte prať. Na výber sú šírky  stúh 12 mm, 25 mm, 38 mm s dĺžkou návinu 22 m.

Šifónové stuhy

Šifónové stuhy, tiež monofílové sa vyznačujú priehľadnosťou materiálu. Sú jemné a elegantné. Ideálne pre ozdobu obrusov, výrobu dekoračných materiálov a na zdobenie svadobných a sviatočných stolov. Sú stálofarebné a aj keď pôsobia jemne, sú veľmi pevné a odolné. V ponuke nájdete jednofarebné stuhy a ozdobné stuhy so zlatým lemom. Dostupné so šírkami 6 mm, 9 mm, 12 mm, 18 mm, 25 mm a 38 mm. Kotúčik má návin až 32 m.

Rypsové jednofarebné stuhy

Sme veľkoobchodný dodávateľ pre rypsové stuhy, ktoré majú jemne vrúbkovaný povrch, sú matné bez lesku. Jednofarebné stuhy sú dostupné v šírke  6 mm, 12 mm a 25 mm s dĺžkou návinu 22 m. Stuha má nekonečné množstvo využití. Poslúži nie len aranžérom, ale aj milovníkom výroby čeleniek, bižutérie, na bežné nosenie, alebo zdobenie interiéru, či exteriéru. Je vyrobená z polyesteru, preto jej farby neblednú. 

Metalické stuhy

Ozdobné stuhy pre galantérie aj kvetinárky s vysokým leskom a sýtymi farbami. Stuhy sú vhodné na rôzne hand made výrobky a dekorácie, ale aj pre kvetinárky. Sú pevné a majú trvácne sýte farby. Povrch nie je úplne hladký. V našej ponuke nájdete rôzne šírky 6 mm, 12 mm, 25 mm, 38 mm s dĺžkou 22 m.