Veľkoobchod s korálkami

Drevené korálky a hryzátka

Veľkoobchodná ponuka na drevené korálky a hryzátka

Sme veľkoobchodný dodávateľ na certifikované korálky, hryzátka a komponenty vyrobené z bukového dreva. Korálky sú ideálne pre DIY hand made kreatívnu detskú tvorbu. Všetky komponenty a ich výroba podlieha kontrole a testovaniu nezávadnosti a bezpečnosti. Preto sú vhodné aj pre výrobu detských hryzátok a cumlíkov. 

Všetky korálky a hryzátka majú certifikát bezpečnosti a nezávadnosti. Veľkoobchodná ponuka na korálky a hryzátka pre galantérie ponúka:

  • drevené koráliky, rôzne veľkosti
  • hryzátka rôzne vzory a tvary
  • klipy

 

 

Drevené korálky s certifikátom

Certifikované drevené korálky pre galantérie sú dostupné v rôznych veľkostiach od 10 mm do 20 mm. Sú vyrobené zo surového bukového dreva. V ponuke sú surové korálky, farebné lakované korálky, háčkované korálky, korálky s vypaľovaným vzorom. V sklade s korálkami ponúkame rôzne tvary. Drevené korálky sú certifikované a preto bezpečné aj pre deti.

Drevené hryzátka

Sme distribútorom pre hryzátka, ktoré sú vyrobené z čisto prírodného materiálu – surové bukové drevo. Hryzátko je chemicky neošetrený materiál. Neobsahuje žiadne škodlivé látky ani materiály. Povrch je leštený, aby sa dosiahla úplná hladkosť materiálu. Povrch nie je lakovaný ani farbený. Výroba podlieha prísnym kontrolám a hotové produkty sú certifikované.
Ideálne pre kreatívnu tvorbu. Vo veľkosklade na korálky a hryzátka nájdete rôzne detské vzory.