Veľkoobchod s háčikami na háčkovanie

Sady háčikov

Veľkoobchodná ponuka háčikov

Vo veľkosklade pre galantérie NOEZON ponúkame na výber najčastejšie používané druhy háčikov v sadách za výhodné veľkoobchodné ceny: 

  • sada háčikov s rúčkov 11 veľkostí od 2 mm do 8 mm
  • sada oceľových háčikov s rúčkou 9 veľkostí od 2 mm do 6 mm
  • set háčikov 10 veľkostí od 0,5 mm do 2,75 mm
  • bambusové háčiky 12 veľkostí v sade od 2 mm do 10 mm
  • sada 12 kusov kovových háčikov od 2 mm do 8 mm

Sada bambusových háčikov

Balenie obsahuje 12 kusov bambusových háčikov s veľkosťami od 2 do 10 mm. Bambusové drevo je charakteristické odolnosťou, pevnosťou a pružnosťou. Povrch háčika je hladký, leštený a lakovaný. Každý háčik má veľkosť laserovo vyznačenú na povrchu. Háčiky sú ľahké a preto vhodné aj na dlhé hodiny háčkovania bez únavy rúk. Celý set je balený v ochrannom plastovom obale. Vo veľkoobchode s galantériou môžte nakupovať už od jedného kusu. Drevené háčiky sú vhodné na háčkovanie so špagátmi a priadzami.

Kovové háčiky sada

Sme dodávateľ kovových háčikov na háčkovanie. Sada 12 farebných háčikov  vo veľkosti od 2 mm do 8 mm. Háčiky majú celokovové telo s povrchovou úpravou proti korózii. Jednotlivé veľkosti háčikov rozoznáte nielen vďaka odlišným farbám, ale aj vyrytému číslu veľkostí na rúčke. Celá sada háčikov je uložená v plastovom obale. Praktická sada ponúka základné zloženie veľkosti najviac používaných háčikov. Vhodné na pletenie tesnejších vzorov

Sada háčikov s rúčkou

Praktická sada ponúka kovové háčiky s tvarovanou rúčkou. Rúčka je na povrchu hladká so silikónovým zložením, na jej konci nájdete označenie veľkosti háčika. Kovová špička má svetlú striebornú farbu. Každý háčik a veľkosť má svoju špecifickú farbu. V sade nájdete 9 veľkosti háčikov od 2 mm do 6 mm. Háčiky sú ľahké, v ruke pohodlne sedia a nechladia. Sadu ponúkame v praktickom plastovom púzdre, kde má každý háčik svoje miesto. Vhodné pre začiatočníkov, ale aj na dlhšie háčkovanie. 

Háčiky na háčkovanie set 10 kusov

Vo veľkoobchodnej ponuke s háčikami máme jedinečnú sadu najmenších veľkostí háčikov. Obsahuje 10 kusov farebných háčikov na háčkovanie. Ide o kombináciu kovového oceľového háčika s plastovou rúčkou. Veľkosti sú od 0,50 mm do 2,75 mm. Rúčka je hladká, príjemná na dotyk a ergonomicky tvarovaná. Každá veľkosť je vyznačená na rúčke háčika, ale jednotlivé veľkosti sa odlišujú aj rôznymi farbami. Celá sada je uložená v tvrdom plastovom obale. Háčiky sú ľahké a vhodné pri háčkovaní tesných a presných vzorov aj čipky.

Sada háčikov na háčkovanie 11 kusov

V balení nájdete až 11 veľkostí háčikov s ergonomicky tvarovanou gumenou rúčkou a oceľovým háčikom. Rúčka je tvarovaná, mäkká a jemná, na jej konci nájdete označenie veľkosti háčika. Háčiky sú veľkostne rozlíšené farbami. V sade nájdete veľkosti od 2 mm do 8 mm. Háčiky sú ľahké, v ruke pohodlne sedia a nechladia. Háčiky sú vhodné na háčkovanie s priadzou aj špagátmi.  Celá sada je v praktickom plastovom púzdre, kde má každý háčik svoje miesto. V online sklade pre galantérie ponúkame sady háčikov pre začiatočníkov aj pokročilých.