Distribútor KnitPro ihlice a háčiky pre galantériu

KnitPro Zing

Kovové ihlice na pletenie v žiarivých farbách

Ako najväčší dodávateľ na ihlice a háčiky KnitPro na Slovensku vám prinášame novinky aj obľúbené modely  priamo do vašej galantérie. Kovové ihlice Zing majú krásne metalické farby. Pre každú veľkosť ihlíc je v celom rade modelov ihlíc a háčikov Zing charakteristická jedna farba. Ihlice sú vyrobené z prvotriedneho ľahkého kovu s farebným telom a  ostrou striebornou špičkou. Ideálne ihlice pre začínajúce pletarky. Dostupné vo veľkostiach od 2 mm do 12 mm. 

Séria kovových ihlíc a háčikov Zing ponúka celý rad modelov na pletenie a háčkovanie:

  • obojstranné ponožkové ihlice 15 cm, 20 cm
  • fixné kruhové ihlice s lankom 40 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm
  • vymeniteľné špičky na šrubovacie lanko
  • krátke vymeniteľné ihlice
  • rovné kovové ihlice 25 cm, 30 cm, 35 cm, 40 cm
  • luxusné darčekové sady ihlíc
  • háčiky na háčkovanie
  • praktické sady háčikov

Kovové ihlice sú z ľahkého materiálu a sú vhodné pri  pletení  hustých  vzorov

Náš veľkoobchod na ihlice a háčiky má už viac ako 3000 modelov ihlíc, háčikov a pomôcok na pletenie. U nás nájdete ihlice a háčiky pre galantériu za bezkonkurenčné veľkoobchodné ceny a dostupné už od jedného kusac

Ponožkové ihlice Zing

KnitPro Zing sú vyrobené z prvotriedneho, odľahčeného kovu vo farebnom prevedení s nádychom metalickej farby. Balenie obsahuje 5 kusov ihlíc s dĺžkou 15 cm a 20 cm a priemerom 2 mm až 8 mm. Oba konce ihlíc sú ukončené ostrou, kovovou špičkou striebornej farby, ktorá zabezpečí jednoduché naberanie priadze. Majú úzky tvar, sú ľahké a príjemné na dotyk. Ihlice Zing sú vhodné na akékoľvek pletenie do kruhu a to nielen ponožiek, ale aj šálov, čiapok i rukavíc.

Kruhové ihlice na pletenie

Ihlice Zing KnitPro nájdete jedine v našom veľkosklade s kruhovými ihlicami. Kovové ihlice sú pevne spojené s lankom. Majú ostré špičky striebornej farby, ktoré umožňujú jednoduchšie naberanie priadze. Ihlice z rady Zing sú vo farebnom prevedení s vyznačením veľkosti na ich povrchu. Sú ľahké, hladké a príjemné na dotyk. Plynulý prechod priadze z lanka na ihlicu a naopak, zabezpečí hladký spoj. Lanko je pružné, flexibilné a  jednoducho skladovateľné, nakoľko sa neláme. Kruhové ihlice sú vhodné na každé pletenie do kruhu a sú dostupné v hrúbkach 2 mm až 12 mm a v dĺžkach 40 cm, 60 cm, 80cm, 100cm, 120 cm a 150 cm. Modely Zing patria medzi najobľúbenejšie. 

Vymeniteľné kruhové ihlice Zing

Vo veľkoobchode s ihlicami pre galantérie ponúkame originálne modely vymeniteľných ihlíc na pletenie, ktoré sú dostupné v dvoch variantoch.

Špeciálne krátke ihlice pre vytvorenie dĺžky 40 cm. Táto veľkosť je dosiahnuteľná  spojením dvoch špičiek, ktoré majú 10 cm a lanka s dĺžkou 20 cm. Sú vyrobené z odľahčeného prvotriedneho kovu a v žiarivých  farbách. Na výber sú veľkosti od 3 mm do 6 mm.

Klasické vymeniteľné ihlice s dĺžkou 11,5 cm, ideálne pre vytvorenie konečnej dĺžky až 150 cm. Tieto ihlice sú dostupné vo veľkostiach 3 mm až 8 mm. Balenie obsahuje jeden pár ihlíc bez lanka, nakoľko lanko je potrebné dokúpiť zvlášť.  

Rovné kovové ihlice na pletenie

Kovové ihlice Zing v žiarivo farebnom prevedení, sú ľahké a odolné. Vďaka ostrým špičkám sú vhodné na pletenie hustejších  vzorov. Dostupné dĺžky sú 25 cm, 30 cm, 35 cm a 40 cm a veľkosti 2 mm až 12 mm. 

Sady kovových ihlíc a háčikov Zing

Najobľúbenejšie sady modelov ihlíc Zing sú dostupné vo viacerých variantoch a to:  vymeniteľné kruhové ihlice, obojstranné ponožkové ihlice a rovné ihlice na pletenie. Sady obsahujú  najpoužívanejšie veľkosti ihlíc a tiež pomôcky na pletenie s kruhovými ihlicami. Všetky časti sú uložené v textilnom ochrannom puzdre.  Tieto sady sú ideálne pre začiatočníkov, ale aj pokročilých. Zing ponúka aj sadu kovových háčikov s najpoužívanejšími  veľkosťami. NOEZON sklad s ihlicami na pletenie ponúka luxusné sady ihlíc a háčikov KnitPro.

Kovové háčiky Zing

Na kovových háčikoch  Zing nájdete krásne žiarivé metalické farby. Háčiky sú vyrobené z odľahčeného prvotriedneho kovu vo veľkostiach 2 mm až 6 mm.  Aj keď má každý háčik svoju konkrétnu farbu, má taktiež veľkosť laserovo vyznačenú na povrchu. Obidva konce háčika sú upravené lesklou  povrchovou úpravou striebornej farby. Tvar háčika je úzky, čo zabezpečí ľahké naberanie priadze. Vďaka odľahčenému kovu je ľahký, príjemný na dotyk a  vhodný aj na dlhé pletenie s tesným vzorom.