Dodávateľ KnitPro oceľových háčikov pre galantérie

KnitPro Steel

Oceľové háčiky na háčkovanie

V našom veľkoobchode pre galantérie ponúkame oceľové háčiky na háčkovanie. Oceľové háčiky sú veľmi obľúbené vďaka odolnosti a dlhej životnosti. KnitPro Steel háčiky sa vyrábajú v dvoch variantoch – celokovové a kovové s mäkkou ergonomicky tvarovanou rúčkou. Dostupné sú veľkosti 0,5 mm až 1,75 mm. Vo veľkosklade KnitPro môžete nakupovať už od jedného kusa.

Ako výhradný distribútor KnitPro prinášame pre Vašu galantériu viac ako 3000 druhov tovaru na pletenie a háčkovanie, ktoré je možné nakupovať už od jedného kusa. Háčiky pre galantérie ponúkame za bezkonkurenčné veľkoobchodné ceny.

Steel háčik s rúčkou

Inovatívny produkt s ergonomicky tvarovanou rúčkou pre dlhé hodiny pohodlného háčkovania. Háčik Steel ponúka perfektnú kombináciu dvoch odolných materiálov. Hladká a mäkká rukoväť poteší najmä ľudí s artritídou, ale aj nováčikov v háčkovaní. Háčiky vo veľkoobchodnej ponuke sú ideálne na háčkovanie s každou priadzou a sú doslova nezničiteľné. Tieto úzke špičky sú dokonale opracované pre vytváranie presných stehov. Špička oceľového háčika Steel je sfarbená do zlata, čo uľahčí jeho viditeľnosť pri práci. Dostupné háčiky sú vo veľkostiach 0,5 mm až 1,75 mm

Oceľový háčik Steel Knitpro

Jedinečný celokovový háčik Steel KnitPro nájdete jedine v našom veľkosklade pre galantérie. Oceľový háčik je vyrobený z prvotriednej ocele. Má dlhú životnosť a je prakticky nezničiteľný. Dokonale presne opracovaná špička je určená pre háčkovanie s tenkými priadzami a tiež je skvelou voľbou na háčkovanie čipky. Pre lepšiu viditeľnosť pri práci je špička háčika sfarbená do zlata. Obľúbený profesionálny háčik Steel je dostupný vo veľkostiach 0,5 mm až 1,75 mm.