spoznajte náš

Veľkoobchod galantérie

haciky na hackovanie

Háčiky na háčkovanie​

NOEZON veľkoobchod s háčikami na háčkovanie ponúka najobľúbenejšie sady háčikov s ergonomicky tvarovanou rúčkou, kovové háčiky a bambusové háčiky. Každá sada je uložená v praktickom púzdre a ponúka rôzne veľkosti háčikov.

stuhy

Stuhy a stužky

Saténové, brokátové, šifónové a látkové stuhy a stužky na rôzne príležitosti. Spolu viac ako 500 druhov ozdobných a dekoračných stúh. Sme distribútor na stuhy pre galantériu so stálou ponukou farieb za najlepšie veľkoobchodné ceny.

Kožené nášivky a štítky

Veľkoobchodný dodávateľ kožených štítkov pre maloobchod. Originálne vzory,detské kožené nášivky, hand made kožené štítky pre označenie výrobkov, rôzne tvary a farby štítkov.

Drevené dná na háčkovanie

Laserovo vypaľované a vyrezávané ľudové vzory, detské motívy a prírodné vzory. Náš veľkoobchod pre galantériu ponúka drevené dná na háčkované košíky, kabelky a inú hand made tvorbu. Sme dodávateľ na drevené dná s najširšou ponukou.

Drevené gombíky

Tvoríme tradičné folklórne a hand made vzory drevených gombíkov. Veľkoobchodný predaj gombíkov pre galantérie za najvýhodnejšie ceny.

Drevené korálky a hrýzatká

Dodávateľ pre certifikované drevené korálky, hrýzatka, klipy a rôzne komponenty na hand made výrobu hračiek a cumlíkov pre deti.

Silikónové korálky a hrýzatká

Veľkoobchod s galantériou pre kreatívnu tvorbu je distribútorom certifikovaných silikónových korálok. Silikónové korálky a hryzátka sú vyrobené z nezávadného materiálu, ktorý podlieha prísnym kontrolám.