Veľkoobchod na silikónové korálky pre galantérie

Silikónové korálky a hryzátka

Dodávateľ pre certifikované korálky a hryzátka

Silikónové korálky a hryzátka pre galantérie sú vyrobené z nezávadného potravinárskeho silikónu, certifikované. Materiál použitý na výrobu týchto koráliek neobsahuje olovo a plasty. Korálky sú vhodné pre deti a ideálne na výrobu detských cumlíkov s retiazkou a hrýzatiek. Korálky môžte umývať. V našej veľkoobchodnej ponuke so silikónovými nájdete širokú škálu farieb a veľkostí, ale aj rôznych tvarov koráliek a hrýzatiek pre deti.

Sme distribútor pre silikónové korálky a hryzátka, ktoré majú certifikáty ASTM, F963, CE, FDA, LFGB, EN71, SGS, CPSIA, RoHS. V online sklade na korálky a hryzátka pre galantérie máme výhodné veľkoobchodné ceny.

Silikónové korálky

Silikónové korálky a hryzátka pre galantérie sú certifikované a vyrobené z nezávadného potravinárskeho silikónu. Materiál použitý na výrobu korálok neobsahuje olovo a plasty. Korálky sú vhodné pre deti a ideálne na výrobu detských cumlíkov s retiazkou a hryzátok. V našej ponuke nájdete širokú škálu farieb a veľkostí, ale aj rôznych tvarov korálok.

Certifikované silikónové hryzátka

Hryzátka sú vyrobené z nezávadného potravinárskeho silikónu, certifikované. Materiál použitý na výrobu neobsahuje olovo a plasty. Sú vhodné pre deti a ideálne na výrobu detských cumlíkov s retiazkou a hrýzatiek. Môžte ich umývať. V našej ponuke nájdete širokú škálu farieb a veľkostí, ale aj rôznych tvarov hrýzatiek pre deti. Silikónové komponenty majú certifikáty.

Silikónové klipy

Vo veľkosklade na klipy máme krásne pastelové farby. Klip má silikónový povrch. Spodná časť, spona je kovová. Klip je vhodný na uchytenie hračky, hrkálky alebo retiazky na cumlík.