KnitPro dodávateľ ihlíc a háčikov pre galantériu

KnitPro Nova Cubics

Ergonomické ihlice na pletenie

Sme výhradný distribútor pre ihlice KnitPro. V našej ponuke nájdete jedinečné ergonomicky tvarované hranaté ihlice na pletenie prináša Nova Cubics. Sú vyrobené z mosadzného kovu s leštenou povrchovou úpravou. Na priereze sú hranaté a ich veľkosť sa meria diagonálne. Sú ideálnou voľbou pre ľudí s artritídou, ale aj pre začiatočníkov ako prevencia pred rýchlou únavou rúk. Dostupné vo veľkostiach 2 mm až 8 mm. Veľkoobchod s ihlicami na pletenie ponúka možnosť odberu už od jedného kusa. Ihlice na pletenie pre galantérie nájdete u nás za bezkonkurenčné veľkoobchodné ceny. Veľkosklad s ihlicami ponúka viac ako 3000 modelov ihlíc a háčikov.

Veľkoobchod NOEZON ponúkajú celú sériu modelov ihlíc NOVA CUBICS:

  • obojstranné ihlice na pletenie a štrikovanie s dĺžkou 15 cm a 20 cm
  • fixné kruhové ihlice s lankom a dĺžkou 40 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm a 120 cm
  • vymeniteľné a krátke vymeniteľné špičky
  • rovné ihlice s dĺžkou 25 cm, 30 cm, 35 cm
  • sady ihlíc na pletenie

Unikátny ergonomický tvar a nízka hmotnosť zaručujú dlhé hodiny pohodlného pletenia.

Ponožkové ergonomické ihlice

Ľahké mosadzné ihlice majú dokonalú povrchovú úpravu a hranatý tvar. Sú odolné voči korózii. Ostré postupne zúžené špičky oceníte pri každom pletení. Obojstranné ihlice sú ideálne na pletenie ponožiek a všetkých projektov pletených do kruhu. Ihlice sú veľmi ľahké a preto vhodné pre dlhé hodiny pletenia a štrikovania. Každé balenie obsahuje 5 kusov ihlíc a sú dostupné v dĺžke 15 a 20 cm a vo veľkostiach 2 mm až 8 mm.

Ergonomické kruhové ihlice

Veľkoobchod na kruhové ihlice ponúka jedinečné hranaté ihlice. Sú vyrobené z galvanizovanej mosadze, čím sú odolné voči korózii. Ich povrch je dokonale hladký a prepracovaný a preto sa priadza sa po tele ihlíc plynule kĺže a nezachytáva. Ihlice sú pevne spojené s lankom a tento prechod je úplne hladký. Lanká KnitPro sú pružné, preto sa môžu aj stáčať. Ihlice majú na priereze hranatý tvar, ich veľkosť sa napriek tomu meria diagonálne v klasických meračoch pre okrúhle ihlice na pletenie. Kruhové ihlice majú ostré dokonale zúžené špičky, čo uľahčuje každé naberanie očiek pri pletení. Ihlice v rukách pohodlne sedia a nechladia. Ich ľahkosť ocení používateľ pri dlhých hodinách pletenia. Unikátne ergonomicky tvarované ihlice sú ideálne pre ľudí s artritídou, ale sú taktiež veľmi obľúbené sú aj u začiatočníkov. Dostupné vo veľkostiach 2,5 mm až 8 mm, s dĺžkou 40 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm a 120 cm.

Vymeniteľné ergonomicky tvarované ihlice

Vymeniteľné ihlice dostupné vo veľkoobchodnej ponuke sú na šrubovacie lanká a ponúkajú možnosť meniť dĺžku podľa potreby. Sú jedinečné svojím hranatým tvarom. Ideálne pre začiatočníkov, pre ľahší úchop ale aj ich nízku hmotnosť. Balenie obsahuje vymeniteľné kovové špičky bez lanka. Lanko je potrebné dokúpiť zvlášť. Ihlice sú vhodné na pletenie každého projektu, priadza sa na ich povrchu nezachytáva a naberanie očiek vďaka ostrým špičkám bude hračkou. Dostupné vo veľkostiach 4 mm až 8 mm. Dĺžka ihlíc je 11,5 cm. 

Krátke vymeniteľné ergonomicky tvarované ihlice

Hranaté vymeniteľné ihlice KnitPro Nova Cubics sú vyrobené z galvanizovanej mosadze s povrchovou leštenou úpravou. Majú špeciálnu dĺžku 10 cm, na výber sú veľkosti 4 mm až 8 mm.  Na dotyk sú hladké a príjemné, napriek kovovému povrchu nechladia. Krátke ihlice sú špeciálne určené pre dosiahnutie konečnej dĺžky s lankom 40 cm. Prechod medzi lankom a ihlicami je úplne hladký, čo zabezpečí, že sa žiadna vlna nebude zachytávať. Balenie obsahuje jeden pár vymeniteľných ihlíc bez lanka. Lanká KnitPro sú flexibilné a majú šrubovacie spoje. Ergonomické ihlice sú vhodné pre každé pletenie. 

Rovné ihlice s ergonomickým tvarom

Unikátny ergonomický tvar ponúka pohodlné pletenie a vynikajúcu priľnavosť k ihlici. Sú ideálne pre začiatočníkov, ktorým poskytujú pevné uchopenie. Mimoriadne silné mosadzné ihlice sú veľmi ľahké, majú leštený galvanizovaný povrch a preto sú odolné voči korózii.  Veľké drevené koncovky dopĺňajú ich dokonalý tvar a dizajn. Dostupné v dĺžkach 25 cm, 30 cm a 35 cm a vo veľkostiach 2 mm až 8 mm.

Sady ihlíc Nova Cubic

V našom veľkosklade s ihlicami nájdete aj sady ihlíc, ktoré obsahujú najpoužívanejšie veľkosti ergonomicky tvarovaných ihlíc a pomôcok na pletenie. To všetko uložené v praktickom púzdre. Na výber je niekoľko modelov klasických rovných ihlíc, vymeniteľných ihlíc s lankom alebo obojstranných ponožkových ihlíc. Sme distribútorna sady ihlíc pre začiatočníkov a ľudí, ktorý preferujú ihlice s pevným úchopom.