Dodávateľ KnitPro háčikov a ihlíc

KnitPro Japanese Bamboo

Bambusové ihlice a háčiky

V našom veľkoobchode pre galantérie ponúkame ihlice a háčiky vyrobené z japonského bambusu. Pri práci s týmito produktami pocítite ich pevnosť a pružnosť. Jedinečný zážitok vyvinutý priamo odborníkmi. Bambusové ihlice majú prepracovaný hladký povrch a dokonalé tvary, ktoré v ruke sedia pri každej práci. Vyrábajú sa vo veľkostiach 2 mm – 10 mm. Vo veľkosklade s ihlicami KnitPro môžete nakupovať už od jedného kusa.

Bambusové ihlice vo veľkoobchodnej ponuke sú dostupné vo variantoch:

  • obojstranné ihlice na štrikovanie s dĺžkou 15 cm a 20 cm
  • fixné kruhové ihlice s lankom a dĺžkou 40 cm, 60 cm, 80 cm, 100 cm
  • vymeniteľné kruhové ihlice
  • rovné ihlice na pletenie s dĺžkou 25 cm, 30 cm a 33 cm
  • bambusové háčiky
  • tuniské háčiky s lankom
  • sady ihlíc a háčikov

Ihlice pre galantérie ponúkame za bezkonkurenčné veľkoobchodné ceny.

Bambusové ponožkové ihlice

Obojstranné ihlice sú balené po 5 kusov a sú vyrobené z najkvalitnejšieho japonského bambusu. Vo veľkoobchodnej ponuke sú ihlice s dĺžkou 15 cm alebo 20 cm, dostupné vo veľkostiach 2 mm až 5 mm. Sú výnimočne ľahké, ale majú pevnosť prírodného dreva. Bambusové drevené ihlice sú vhodné na pletenie a štrikovanie do kruhu.

Fixné kruhové ihlice s lankom

Ihlice s lankom majú pevnú dĺžku. Charakterizuje ich ľahkosť a pevnosť. Kruhové ihlice majú dokonale opracovaný hladký povrch. Majú ostré špičky, vďaka čomu bude naberanie priadze hračka. Silné a pevné ihlice, ktoré vaše ruky s ľahkou váhou nezaťažujú. Povrch je hladký a priadza sa nezachytáva. V ponuke sú vo veľkostiach od 2 mm do 10 mm s fixnou dĺžkou 40 cm, 60 cm, 80 cm a 100 cm. Tieto ihlice sú vhodne na všetky druhy priadze. 

Vymeniteľné kruhové ihlice Bamboo

Výhodou vymeniteľných kruhových ihlíc je ich pevnosť, ľahkosť a v neposlednom rade možnosť vybrať si ich konečnú dĺžku. Vymeniteľné ihlice sú na šrubovanie a lanko je potrebné dokúpiť zvlášť.Každé balenie obsahuje jeden pár vymeniteľných špičiek s pozláteným závitom na lanko. Hladké bambusové ihlice sú príjemné na dotyk, sú ľahké a ideálne na dlhé hodiny pletenia.

Bambusové rovné ihlice

Bambusové ihlice vynikajú svojou ľahkosťou a pevným materiálom. .. Zelené koncovky dodávajú týmto ihliciam atraktívny vzhľad a ich hladký povrch zabezpečí plynulé kĺzanie priadze po ihlici.  Sú ideálnou voľbou pre milovníkov prírodných materiálov, nakoľko sú príjemné na dotyk. . V ponuke sú vo veľkostiach od 2 mm do 10 mm s dĺžkou 25 cm, 30 cm a 33 cm.

Sady ihlíc a háčikov z bambusu

Darčekové sady ihlíc na pletenie a háčkovanie obsahujú najčastejšie používané veľkosti. Bambusové ihlice a háčiky sú dokonale zladené s úložným puzdrom  zelenej farby . Ideálna voľba pre milovníkov pletenia s drevenými ihlicami. Sady sú dostupné vo variantoch: rovných ihlíc, kruhových ihlíc a vymeniteľných ihlíc. Tiež sú na výber sady klasických bambusových alebo tuniských háčikov s lankom.

Bambusový háčik

Háčiky sú vyrobené z najkvalitnejšieho japonského bambusu. Väčšie veľkosti sú vhodné na  háčkovanie s hrubšími priadzami a špagátmi. Ich celková dĺžka je 15,5 cm s veľkosťami od 3 mm do 10 mm. Povrch je hladký s drážkami  na konci.

Bambusový háčik s lankom

Bambusový háčik s lankom je vyrobený z najkvalitnejšieho japonského bambusu s hladkým povrchom a ručne vyrobenými špičkami. Pevným spojením medzi káblom a háčikom sú pozlátené objímky a konektory. Hladké spoje umožňujú ľahké a bezproblémové kĺzanie priadze. Dostupné veľkosti sú od 3 mm do 8 mm. Lanko je potrebné zakúpiť zvlášť.