Distribútor háčikov KnitPro pre galantérie

KnitPro Waves

Háčik na háčkovanie s ergonomickou rúčkou

Sme dodávateľom pre KnitPro háčiky na háčkovanie pre galantérie. Modely Waves sú vyrobené pre dlhé hodiny háčkovania plné komfortu. Háčiky Waves KnitPro majú hliníkové strieborné hlavice napojené na ergonomickú rúčku. Povrch rúčky je dokonale hladký. Háčik sa nešmýka a vďaka nadčasovému tvarovaniu rúčky pohodlne sedí.

Háčiky s rukoväťami sú vo veľkoobchodnej ponuke v 13 žiarivých farbách a každý háčik má farebne kódovanú rukoväť, ktorá je jedinečná pre každú veľkosť. Ergonomické háčiky je možné objednať jednotlivo alebo v sadách s praktickým púzdrom. V ponuke je až 19 veľkostí háčikov na háčkovanie. Vo veľkosklade s háčikmi môžete nakupovať už od jedného kusa.

Háčik s rúčkou

Háčiky Waves KnitPro je možné zakúpiť aj single. Hliníkový háčik je napojený na robustnú ergonomicky tvarovanú rúčku, ktorá v ruke pohodlne sedí. Na výber je široká ponuka veľkostí od 2 mm až do 12 mm. Háčiky sú vhodné pre háčkovanie s každou priadzou, tiež na háčkovanie so špagátmi. Háčiky pre galantérie ponúkame vo výhodných veľkoobchodných cenách.

Sada háčikov na háčkovanie Waves KnitPro

Sklad s háčikmi KnitPro ponúka aj sady najčastejšie používaných háčikov na háčkovanie KnitPro Waves. Každá sada ponúka 9 veľkostí háčikov od 2 mm do 6 mm. Hliníkové háčiky s ergonomickou rúčkou sú spolu zabalené v koženom púzdre v dvoch farebných variantoch – pastelovo zelené alebo ružové. Každá veľkosť háčika je farebne odlíšená. Táto sada je ideálnou voľbou pre milovníkov háčkovania.